Logo
Logo
Strona główna
Regulamin
Jak dodać wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Logo
kamerzysta nowy sącz |wideofilmowanie nowy sącz |wideofilmowanie grybów
Szybki podgląd zawartości http://www.wonderland.com.pl/szkola/:

Szkoła językowa Łódź, kursy, angielski dla dzieci - "Wonderland" Centrum Języków Obcych Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02, ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl
  • Strona główna
  • O nas
  • Jak uczymy
  • Zapisy
  • Galeria
  • Kontakt

Wonderland - szkoła językowa Łódź

Szkoła językowa ?WONDERLAND? w Łodzi to miejsce, w którym każdy może zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności w przyjaznej atmosferze. Organizujemy kursy językowe dla dzieci i młodzieży w niewielkich grupach (od 6 do 10-12 osób). Angielski dla dzieci nauczany jest przy wykorzystaniu różnorodnych metod dostosowanych do wieku uczniów i ich możliwości. W grupach przedszkolnych i dla dzieci ze szkoły podstawowej różnica wieku uczniów wynosi maksymalnie 1 rok. Dzięki temu wszyscy słuchacze czują się u nas swobodnie oraz mogą łatwo i systematycznie podnosić swoje umiejętności.
Oferujemy także kursy nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych. Uczymy też hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i niemieckiego. Spotkania ze słuchaczami odbywają się dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu. Wśród nich znajdują się absolwenci filologii angielskiej bądź Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego.
Nasze kompetencje oraz doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów CAE, CPE czy FCE potwierdza certyfikat nadany przez British Council.
Zapisy na kursy prowadzimy we wrześniu w naszych łódzkich placówkach.

Angielski dla dzieci Naukę języka obcego warto zacząć już od najmłodszych lat. Dlatego polecamy angielski dla dzieci w naszej szkole. Zajęcia prowadzone są w małych grupach liczących od 6 do 12 osób w tym samym bądź podobnym przedziale wiekowym. Nasi lektorzy wykorzystują różne techniki przekazywania wiedzy, by nauka przebiegała w ciekawy i przyjazny dla najmłodszych sposób. Wszystkie metody dostosowane są do wieku oraz możliwości kursantów. Angielski dla dorosłych Polecamy naukę języka obcego w kameralnych grupach z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych. Nasza szkoła oferuje angielski dla dorosłych w rodzinnej atmosferze. Wykorzystujemy różne techniki nauczania, by zachęcić kursantów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Kursy prowadzimy w oparciu o publikacje i oprogramowania takich wydawnictw jak Longman, Express Publishing czy Oxford University Press.

Pod nazwą ?WONDERLAND? kryją się dwie firmy:

Naszym dodatkowym atutem jest także własne biuro turystyczne ?WONDERLAND TOURS?, które zostało założone w celu umożliwienia naszym słuchaczom wspólnych wyjazdów na obozy językowe, a z czasem zaczęło organizować dla wszystkich chętnych wycieczki do najciekawszych zakątków świata. W ten sposób tworzymy naszą ?wonderlandową? społeczność.

Dzień Św.Patryka

Już niedługo nasza szkoła obchodzić będzie dzień Świętego Patryka! Jak zwykle będą tańce, rude brody oraz zielone akcenty dekoracyjne.

Wings for life

Do naszej galerii dodaliśmy zdjęcia z charytatywnego biegu Wings for life, podczas którego Wonderland dumnie reprezentowali nasi absolwenci: Karolina, Łukasz i Maks. Cieszymy się bardzo, że nasza młodzież angażuje się w takie inicjatywy. Zapraszamy do obejrzenia!

Słownik angielsko-angielski

English American English

Nasze biuro turystyczne

    Copyright ? 2018. All Rights Reserved. Designed by Ink Cartridges and coded by Cheap Computers, Classifieds.
ilość wejść robota google 0 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0
wideofilmowanie gorlice |pisanie wniosków unijnych
Logo
Logo
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: pkruk.com & wedan & pozycjonowanie