Logo
Logo
Strona główna
Regulamin
Jak dodać wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Logo
kamerzysta nowy sącz |wideofilmowanie nowy sącz |wideofilmowanie grybów
Szybki podgląd zawartości http://www.wonderland.com.pl/szkola/:

Szkoła językowa Łódź, kursy, angielski dla dzieci - "Wonderland" Centrum Języków Obcych Centrum Języków Obcych Wonderland, ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź, tel. 42 640 68 02, ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź, tel. 42 637 77 62, biuro@wonderland.com.pl
  • Strona główna
  • O nas
  • Jak uczymy
  • Zapisy
  • Galeria
  • Kontakt

Wonderland - szkoła językowa Łódź

Szkoła językowa ?WONDERLAND? w Łodzi to miejsce, w którym każdy może zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności w przyjaznej atmosferze. Organizujemy kursy językowe dla dzieci i młodzieży w niewielkich grupach (od 6 do 10-12 osób). Angielski dla dzieci nauczany jest przy wykorzystaniu różnorodnych metod dostosowanych do wieku uczniów i ich możliwości. W grupach przedszkolnych i dla dzieci ze szkoły podstawowej różnica wieku uczniów wynosi maksymalnie 1 rok. Dzięki temu wszyscy słuchacze czują się u nas swobodnie oraz mogą łatwo i systematycznie podnosić swoje umiejętności.
Oferujemy także kursy nie tylko dla dzieci, ale również dla osób dorosłych. Uczymy też hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i niemieckiego. Spotkania ze słuchaczami odbywają się dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu. Wśród nich znajdują się absolwenci filologii angielskiej bądź Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego.
Nasze kompetencje oraz doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów CAE, CPE czy FCE potwierdza certyfikat nadany przez British Council.
Zapisy na kursy prowadzimy we wrześniu w naszych łódzkich placówkach.

Angielski dla dzieci Naukę języka obcego warto zacząć już od najmłodszych lat. Dlatego polecamy angielski dla dzieci w naszej szkole. Zajęcia prowadzone są w małych grupach liczących od 6 do 12 osób w tym samym bądź podobnym przedziale wiekowym. Nasi lektorzy wykorzystują różne techniki przekazywania wiedzy, by nauka przebiegała w ciekawy i przyjazny dla najmłodszych sposób. Wszystkie metody dostosowane są do wieku oraz możliwości kursantów. Angielski dla dorosłych Polecamy naukę języka obcego w kameralnych grupach z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych. Nasza szkoła oferuje angielski dla dorosłych w rodzinnej atmosferze. Wykorzystujemy różne techniki nauczania, by zachęcić kursantów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Kursy prowadzimy w oparciu o publikacje i oprogramowania takich wydawnictw jak Longman, Express Publishing czy Oxford University Press.

Pod nazwą ?WONDERLAND? kryją się dwie firmy:

Naszym dodatkowym atutem jest także własne biuro turystyczne ?WONDERLAND TOURS?, które zostało założone w celu umożliwienia naszym słuchaczom wspólnych wyjazdów na obozy językowe, a z czasem zaczęło organizować dla wszystkich chętnych wycieczki do najciekawszych zakątków świata. W ten sposób tworzymy naszą ?wonderlandową? społeczność.

Zapisy 2018/2019

Już wkrótce rozpoczynamy akcję rekrutacyjną na rok szkolny 2018/2019. Zapisy już od 27 sierpnia w naszej placówce przy ulicy Zgierskiej 69 - Centrum ABC II piętro. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00, a od 3 września do 10 października od 12:00 do 19:00. Informacji udzielamy również pod numerem telefonu (42) 640 68 02.
Zapisy w SP 2 od 03.09 w godz. 15:00-18:00. Choć mamy dla naszych słuchaczy 40 różnych grup językowych większość miejsc już zarezerwowali nasi dotychczasowi uczniowie, więc warto się pospieszyć by znaleźć najodpowiedniejszą grupę!
Konsultacje i przydziały do grup dla osób uczących się języka w innych placówkach odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00-19:00.

Słownik angielsko-angielski

English American English

Nasze biuro turystyczne

    Copyright ? 2018. All Rights Reserved. Designed by Ink Cartridges and coded by Cheap Computers, Classifieds.
ilość wejść robota google 0 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0
wideofilmowanie gorlice |pisanie wniosków unijnych
Logo
Logo
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: pkruk.com & wedan & pozycjonowanie