Logo
Logo
Strona główna
Regulamin
Jak dodać wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Logo
kamerzysta nowy sącz |wideofilmowanie nowy sącz |wideofilmowanie grybów
Szybki podgląd zawartości http://www.adwokat-kowalska-mikolow.pl/:

Adwokat Aleksandra Kowalska - Kancelaria Adwokacka Mikołów #linia { background: #bbb url(http://adwokat-kowalska-mikolow.pl/wp-content/themes/adwokat/images/listwa_60.jpg) repeat-x scroll top; }   Przeskocz do treści Szukaj:

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Aleksandra Kowalska

Adwokat Aleksandra Kowalska jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach. Poza studiami prawniczymi ukończyła Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Politologia oraz podyplomowe studia z zakresu Public Relations na b. Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Zakres usług kancelarii

Kancelaria oferuje rzetelną i kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym oraz organizacjom non-profit. Pomoc ta obejmuje przede wszystkim reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych, jak również przed organami ścigania i organami administracji publicznej. Sprawy prowadzone są z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia zawodowego przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne także na rzecz osób mieszkających poza granicami kraju. Priorytetem jest pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania problemu klienta w oparciu o indywidualne podejście do każdego z nich i zlecanych spraw przy równoczesnym zapewnieniu najwyższego standardu świadczonych usług.

Wynagrodzenie za usługi kancelarii

Wynagrodzenie za świadczoną pomoc prawną ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem z uwzględnieniem stopnia zawiłości sprawy, niezbędnego nakładu pracy, wartości przedmiotu sporu, a także zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu. W przypadku stałej obsługi prawnej zastosowanie znajduje system wynagradzania ryczałtowego. Do ustalonej kwoty wynagrodzenia doliczana jest kwota z tytułu podatku od towarów i usług (VAT) zgodnie z obowiązującą w chwili zawarcia umowy stawką.    

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Aleksandra Kowalska

ul. Żwirki i Wigury 5
43 ? 190 Mikołów
Tel/fax: +48 (32) 2262010
Tel: 605-095-989, 512-626-102
e-mail:
ak@adwokat-kowalska-mikolow.pl
Godziny pracy
Sekretariatu Kancelarii:
Poniedziałek ? piątek: 8:00 ? 16:00
Dyżury Adwokata
poniedziałki, środy i czwartki:
15:00 ? 17:30
oraz w innych terminach
po uprzednim uzgodnieniu
telefonicznym lub e-mailowym
Kancelaria Adwokacka Aleksandra Kowalska w Mikołowie ? 2016 All Rights Reserved design: studioflow.pl
ilość wejść robota google 11 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0
wideofilmowanie gorlice |pisanie wniosków unijnych
Logo
Logo
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: pkruk.com & wedan & pozycjonowanie